Berroo 1 rokAmber Room Baya Nobles

nar. 29.4.2019
rodokmen
výška : 
váha: 
juniorka

Berroo je dcera svého otce, a to jak stavbou těla tak i povahou. Absolutní miláček a mazlíček. Veselé, velice kontaktní a věčně ocáskem vrtítcí stvoření, které nemá problém s cizími lidmi ani prostředím. Je zdravě drzá a inteligentní se zájmem o vše co se hýbe.

 

 


Valentina 3 yearsJCh. My Crazy Valentine Toomie Trishel

nar. 16.6.2017
rodokmen
výška : 46,5 cm
váha: 12 kg
chovná fena, matka vrhu "A"

Valentina, moje vysněná blondýnka s ďáblem v těle. Je úplným opakem Karlyn. Je jí všude plno, je zdravě drzá, nebojácná a neustále zkoušející, co si ještě může dovolit.  

 


Karlyn1Karlyn La Grange Toomie Trishel

nar. 29.3.2016    zemřela 7.3.2020 u porodu
rodokmen
výška : 49,5
váha: 13,5 kg
chovná fena, matka vrhu "B" 

Karlyn, moje zlatíčko. Fenka s klidnou a vyrovnanou povahou, vždy noblesní a distingovaná.  Od štěněcího věku se účastní výstav a řekla bych, že ji to opravdu baví. Neuvěřitelný jedlík, mazlík a usmiřovatel všech sporů ve smečce.  

 

 AngelikaAngelika Lukris

nar. 3.6.2015
rodokmen
výška : 42,5
váha: 9 kg

Angelika je naše první whippetka, měla být zakladatelkou mého chovu whippetů. Osud ale rozhodl jinak. Bylo to takové malé žihadlo stvořené pro běh, který se jí stal nakonec osudným. Po úrazu krční páteře a následném krvácení do mozku způsobeným srážkou s jiným psem při běhu, zůstaly trvalé následky. Ve spolumajitelství

 


Kaya 8.týdenBelong Karlyn Heart Baya Nobles 

nar. 7.3.2020
rodokmen
výška : 
váha: 
pes - štěně

Kaya, můj chlapeček, ve kterém se mi vrátila Karlyn. Je opravdu její kopie. Ne po vizuální stránce, ale povahově. Neskutečný jedlík a miláček a mám z něj velikou radost. 

 

 

 


 
Tvorba stranek pro chovatele