zahrada 6 týden 10

22. dubna 2020 - Malý "Kaya" celým jménem Belong Karlyn Heart Baya Nobles roste do krásy. Je sice sám bez sourozenců, ale je vidět, že mu to nějak zvlášť nevadí. Je to zvídavé, kontaktní a velmi chytré štěňátko, které už vesele prozkoumává zahradu po boku Berroo a Valentiny. Stali se z nich kamarádi, hlavně Beroo si ho oblíbila a ráda si s ním hraje a dělí se s ním o pelíšek. Valentina se spíše ujala výchovy a snaží se to rozjařené štěňátko, kterého je teď všude plno, trochu usměrňovat.

Za Kayou pravidelně přijíždí jeho budoucí majitelka, oba se spolu seznamují, zvykají si jeden na druhého, aby přibližně za tři týdny mohl v pohodě a bez stresu odejít do svého nového domova. Bude bydlet nedaleko a bude pořád členem naší "Baya Nobles" party. Mám velkou radost z toho, že se s Kayou setkáme ve výstavních kruzích.

Bylo těžké rozhodnout se, zda si ho nechám nebo mu najdu jiné majitele. Mé rozhodnutí bylo nakonec najít mu novou milující rodinu z okruhu mých známých, se kterou budu v neustálém kontaktu. A to se mi snad povedlo.

Více informací o vrhu B najdete v záložce "Naše vrhy"

 

 

                   zahrada 6 týden 2    zahrada 6 týden 6    zahrada 6 týden 7    zahrada 6 týden 9    zahrada 6 týden

 Kayův rodokmen: zde

 

       


 
Tvorba stranek pro chovatele