14. srpna 2019 - Naši odchovanci jsou již měsíc, někteří i déle, v nových domovech. S novými páníčky jsme v kontaktu, a tak máme přehled jak se prckům daří, jak rostou a co všechno se už naučili. Je to pro mě moc důležité, že mám jako chovatel zpětnou vazbu a vím, jak štěňata prospívají, že se mají dobře a nestrádají. Jsem nadšená, že jsem vybrala právě tyto páníčky, všichni se o štěňata dobře starají a pokud něco neví nebo chtějí poradit, neváhají se na mě obrátit. Proto jsem tady a moc si toho vážím. Jsme teď jedna velká chrtí rodina.

Posílají mi i spousty fotek ...

 

       Bastík 3 měsíce     Bastík 3 měsíce 2     Bastík 3 měsíce 3     Bastík 3 měsíce 4

Bastík - Dostal v novém domově jméno Barney a roste z něj krásný a statný pes. Moc mu chutná a podle majitelů má někdy dost mlsný jazýček. Je to moc hodný kluk, kterému nedělá problém jezdil autem na výlety.

֎֎֎ 

 

 

                             Olin 3 měsíce      Olin 3 měsíce 2       Olin 3 měsíce 3

Olin - Jak jsem už psala, Olinek, teda vlastně novým jménem Arišek, bydlí nedaleko, takže jsme již podnikli společnou vycházku a musím říct, že je opravdu úžasný. Žije v rušném městě, kde mu nedělá problém pouliční ruch ani potkávání spousty cizích a větších psů. Se všemi je hned kamarád. Na jedničku už zvládne přivolání i se dokáže krásně postavit a předvést se. Těšíme se na něho na výstavě, na kterou je společně s naší Berroo přihlášen.

֎֎֎

 

                            Fló 3 měsíce        Fló 3 měsíce 2        Fló v novém domově 3

Fló - Jediné štěňátko, které nám odcestovalo do zahraničí. Z Fló je Jessica a je to živel. Jako jediná z vrhu zbožňuje vodu, podle majitelky je schopná vykoupat se i v misce s vodou. Svou whippetí kamarádku neustále provokuje k nějakým lumpárnám, je chytrá, hodná a čistotná. Je pěkně baculatá, protože ji majiteka vaří samé dobroty.

֎֎֎ 

 

                                      Mirďa 3 měsíce 2     Mirďa 3 měsíce 3      Mirďa 3 měsíce

Mirďa - Teď Rio, jak mi napsala majitelka Rychlý, Inteligentní, Odvážný, je prý nejraději v lese, kde tráví spostu času na procházkách. Je stejně jako ostatní štěňátka moc hodný a chytrý a roste do krásy. Pilně trénujou s páničkou přivolání i odložení doma a vše se snad posouvá k lepšímu.

 ֎֎֎

 

                                   Líza 3 měsíce   Líza 3 měsíce 3   Líza 3 měsíce 2

Líza - Naše komtesa , která teď nese jméno Lyra má za nej kamarádku skoro roční dceru majitelky. Spolu si běhají, navzájem si kradou hračky. Když mimčo něco jí, Lyra je vždycky na blízku a vše co spadne řádně uklidí. Vždy musí ležet na něcem měkkém jako správný aristokrat. Spoustu času tráví s majiteli na zahradě u domečku, nebo na procházkách s kočárkem.

֎֎֎

 

                      Mal 3 měsíce    Mal 3 měsíce 3    Mal 3 měsíce 2

Mal - Nejmenší Miuška, už taky překonala počáteční obavy opustit prostor zahrady a už si taky užívá procházky. Je to živel, který podle majitelky když začne řádit, tak neví kdy skončit. Je vidět, že se nic nezměnilo snad jen s jídlem je na tom Mia už trochu lépe.

 

 

 


 
Tvorba stranek pro chovatele