14. srpna 2019 - Naši odchovanci jsou již měsíc, někteří i déle, v nových domovech. S novými páníčky jsme v kontaktu, a tak máme přehled jak se prckům daří, jak rostou a co všechno se už naučili. Je to pro mě moc důležité, že mám jako chovatel zpětnou vazbu a vím, jak štěňata prospívají, že se mají dobře a nestrádají. Jsem nadšená, že jsem vybrala právě tyto páníčky, všichni se o štěňata dobře starají a pokud něco neví nebo chtějí poradit, neváhají se na mě obrátit. Proto jsem tady a moc si toho vážím. Jsme teď jedna velká chrtí rodina.

Posílají mi i spousty fotek ...

 

       Bastík 3 měsíce     Bastík 3 měsíce 2     Bastík 3 měsíce 3     Bastík 3 měsíce 4

Bastík - Dostal v novém domově jméno Barney a roste z něj krásný a statný pes. Moc mu chutná a podle majitelů má někdy dost mlsný jazýček. Je to moc hodný kluk, kterému nedělá problém jezdil autem na výlety.

֎֎֎ 

 

                             Olin 3 měsíce      Olin 3 měsíce 2       Olin 3 měsíce 3

Olin - Jak jsem už psala, Olinek, teda vlastně novým jménem Arišek, bydlí nedaleko, takže jsme již podnikli společnou vycházku a musím říct, že je opravdu úžasný. Žije v rušném městě, kde mu nedělá problém pouliční ruch ani potkávání spousty cizích a větších psů. Se všemi je hned kamarád. Na jedničku už zvládne přivolání i se dokáže krásně postavit a předvést se. Těšíme se na něho na výstavě, na kterou je společně s naší Berroo přihlášen.

֎֎֎

 

                            Fló 3 měsíce        Fló 3 měsíce 2        Fló v novém domově 3

Fló - Jediné štěňátko, které nám odcestovalo do zahraničí. Z Fló je Jessica a je to živel. Jako jediná z vrhu zbožňuje vodu, podle majitelky je schopná vykoupat se i v misce s vodou. Svou whippetí kamarádku neustále provokuje k nějakým lumpárnám, je chytrá, hodná a čistotná. Je pěkně baculatá, protože ji majiteka vaří samé dobroty.

֎֎֎ 

 

                                      Mirďa 3 měsíce 2     Mirďa 3 měsíce 3      Mirďa 3 měsíce

Mirďa - Teď Rio, jak mi napsala majitelka Rychlý, Inteligentní, Odvážný, je prý nejraději v lese, kde tráví spostu času na procházkách. Je stejně jako ostatní štěňátka moc hodný a chytrý a roste do krásy. Pilně trénujou s páničkou přivolání i odložení doma a vše se posouvá k lepšímu.

 ֎֎֎

 

                                   Líza 3 měsíce   Líza 3 měsíce 3   Líza 3 měsíce 2

Líza - Naše komtesa , která teď nese jméno Lyra má za nej kamarádku skoro roční dceru majitelky. Spolu si běhají, navzájem si kradou hračky. Když mimčo něco jí, Lyra je vždycky na blízku a vše co spadne řádně uklidí. Vždy musí ležet na něcem měkkém jako správný aristokrat. Spostu času tráví s majitely na zahradě u domečku, nebo na procházkách s kočárkem.

֎֎֎

 

                      Mal 3 měsíce    Mal 3 měsíce 3    Mal 3 měsíce 2

Mal - Nejmenší Miuška, už taky překonala počáteční obavy opustit prostor zahrady a už si taky užívá procházky. Je to živel, který podle majitelky když začne řádit, tak neví kdy skončit. Je vidět, že se nic nezměnilo snad jen s jídlem je na tom Mia už trochu lépe.

 

 

 

 

1. srpna 2019 - Ve skoro čtrnácti týdenech jsme s Berroo zahájily přípravu na výstavní kariéru.

Začátky jsou rozpačité, výstavní vodítko zásadně nepatří na krk, ale do tlamičky. Běžet u nohy ... "to snad nemyslíš vážně paničko... já přece potřebuju poskakovat a blbnout, postavit se a pěkně se předvést, to už chcete opravu moc!" Jediné co jí nedělá problém je lehnout si do výstavní klece a jen tak ležet. Ale máme spoustu času se to naučit a věřím, že to Berroo zvládne na jedničku jako její oba rodiče. A když už jsme u těch rodičů, tak na výstavní sezónu je připravená i Valentina, která tři měsíce po porodu opět vypadá úžasně. Mateřství jí nesmírně prospělo!

 

Berroo 14 týden    Berroo 14 týden 2                                     Valentina 3 měsíce po porodu

                                  ... Berroo a její výstavní začátky                                                                                  ... mamka Valča 3 měsíce po porodu

 

 

 

Berroo 12 týdnů

Amber Room Baya Nobles - 12 týdnů

22. července 2019

A je rozhodnuto! Fenka našeho vrhu "A" Amber Room je definitivně novou členkou naší smečky. Zůstává s námi a do budoucna snad přispěje svým úžasným původem k dalším krásnýcm vrhům v naší chovné stanici.

Říkáme ji "Berroo" což je složenina jejího papírového jména Amber Room. Na fotce ve svých 12 týdnech vypadá opravdu skvěle. Moc se těším jak poroste a už teď začínáme trénovat na výstavním vodítku, protože nevyužít její výstavní potenciál by byl hřích! Po svém otci zdědila kromě barvy i pěkné předhrudí, výborné úhlení obou párů končetin a něžný výraz. Jsem z ní nadšená!

 

 ֍ ֍ ֍

 

 

 

 

14. července 2019 - Všechna štěňátka jsou již ve svých nových domovech.

Přejeme jim hodně lásky a legrace!

 

první noc v novém

Už spíme ve svých nových pelíšcích v nových domovech.

 

na fotce: horní řada - Bastík, Fló, Olin     spodní řada - Líza, Mal, Mirďa   a uprostřed naše Berroo, která zůstala doma.

 

 

 

Bastík už má novou milující rodinu!

 

Po zrušené rezervaci je opět volný k zadání a ihned k odběru pejsek "Bastík" - Alabaster Statue Baya Nobles

25.6.2019 - více info o pejskovi najdete v sekci "Naše vrhy". Výstavy ani sportovní aktivity nejsou nutností. Preferujeme milující aktivní páníčky nejlépe i se psím kamarádem. Zajímavá cena!

 

DSC 1946

 

 

Udělat společnou fotku je čím dál težší! Štěňata ve věku 7 týdnů to je pytel plný blech. Na zahradní houpačce to bylo něco nového, tak jsme i chvilku poseděli.

z leva: Líza, Berooška, Mirďa, Mal, Fló, Olin, Bastík

společná 7 týdnů

 

 

15. června 2019 - Sedmý týden se nám blíží. Většinu dne trávíme venku na zahradě, a protože je krásné a teplé počasí, po chvilce zábavy to zabalíme a dáme si šlofíčka. Jsme neskutečně hodná a chytrá štěňátka.

Na fotce z leva: modroplaví Bastík, Mirďa, Fló, Líza a Olin a nad nima "tatínkové holky" Mal a Beruška.

 

7 týdnů

 

 

10. června 2019 - Všechna štěňátka mají závazné rezervace a těší se na své nové páníčky !

 

 

Focení 4. týdny

První postojovky našich štěňat jsou na světě.

 

29. května 2019 - "Jahodová párty" ve věku 4 týdny.

Byla to hrozná sranda. Moc jsme si focení užili. Nafotila jsem snad tisíc snímků a výsledek si můžeze prohlédnout v záložce "Naše vrhy".

Prcci jsou rození manekýni jako stvoření pro výstavní mola. Uvidíme koho z nich tam nakonec budeme potkávat. Už se moc těším.

 

 

 

zahrada společná 4.týdny 2

  27. května 2019 - Štěňata ve věku 4. týdny.          na fotce z leva: Líza, Fló, Bastík, Mirďa, Beruška, Mal a Olin.

více info z záložce "Naše vrhy"

 

22. května 2019 - Dva pejsci ještě stále nemají závazné rezervace

 

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat!

Své nové úžasné páníčky stále hledá náš "Bastík" - Alabaster Staue Baya Nobles, moc milý a kontaktní pejsek s krásnou hlavou, silnou stavbou těla. Je narozený jako první a s největší porodní váhou. Má velké předpoklady pro výstavní kariéru. Ve třech týdnech už pěkně stojí na všech čtyřech a bez problémů přejde celý pelíšek.

 

I druhý klučina "Mirďa" - Aquamarine Lagoon Baya Nobles hledá ty nejúžasnější páníčky. Je to velice mazlivý a citlivý pejsek, který je od narození "sólista". Narodil je jako pátý v pořadí a s nejmenší porodní váhou. Je stále z kluků nejmenší, ale krásně přibírá a ostatní rychle dohání. Bude z něho úžasný společník pro sportovní aktivity. Už i on pěkně stojí na všech čtyřech a aktivně pobíhá po pelíšku.

Více info a fotografie v sekci "Naše vrhy"

 

Něco pro zasmání: I takhle to může u vás vypadat, když máte doma štěňata!

 

hračky               plínky

 

 


 
Tvorba stranek pro chovatele